האם אפשר לטוס עם ארנב לארצות הברית?

צחי מחפש אומנה למשך שנה או משפחה מאמצת לתמיד. צחי הוא ארנב בן שמונה החבר הכי טוב שלי בעולם אך הוא ייאלץ להישאר בארץ בזמן שאני נוסעת לארהב. לפיכך הוא מחפש זוג ידיים אחרות שיאהבו אותו לשנה או יותר. מבחינת טיפול יומיומי הוא לא דורש שום מאמץ מיוחד אבל צחי כן דורש הרבה אהבה ותשומת לב ליטוף וקרבה. צחי חי כמו חתול-בית מוגן ולא פגש בעלי חיים נוספים או התגורר בגינה. לכן חשוב לי שהוא יהיה הבעח היחיד בבית (או ארנבים זכרים עדינים) ושלא יהיה חשוף להטרדות של בעלי חיים משוטטים או ילדים קטנים מדיי. צחי בבריאות ומורל גבוהים ויביא אושר רב לבעליו החדשים. אפשר לפנות אליי בכל שאלה. אנא שתפו.

Share:

3 Comments

  1. פברואר 15, 2015 / 4:12 pm

    הי איה יש לי שני זכרים אחד ננס בן 5 והשני צעיר בגודל של דב גריזלי שניהם מאוד ידידותיים וחביבים. הם גרים בכלוב של 150 על 90 על מטר גובה ואני פותחת להם לשיטוט בחצר מגודרת היטב לפחות פעמיים ביום. יש להם אפשרות להכנס הביתה אבל הם ממש לא מעוניינים בה. את מוזמנת לבחון את האפשרות אם הם ישמחו לארח אותו אנחנו נתמוך באירוח. (אם הם מתחברים לא מומלץ להפריד אותם אחכ כי זה ממש קשה להם להפרד.)

  2. פברואר 15, 2015 / 4:29 pm

    תודה רבה שרון. החלטתי לבדוק את האופציה של הטסת הארנב היות ואני מאד קשורה אליו. למישהי כאן יש נסיון בתחום?

  3. פברואר 16, 2015 / 3:27 am

    אפשר לטוס עם הארנב להרבה מקומות, מציע לבדוק עם המרפאה הווטרינרית המטפלת לעוד פרטים. אנחנו טסנו עם הארנבת לתאילנד, מניח שאעלה על זה מאמר מפורט בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *