כל מה שצריך לדעת על ארנבים
תרומה לארנבים
תרומה להצלת כלבים וחתולים
קוניפיק לארנבים
כופתיות ביהפר
משחקים לארנבים
תרומה לארנבים
תרומה להצלת כלבים וחתולים
קוניפיק לארנבים
כופתיות ביהפר
משחקים לארנבים
previous arrow
next arrow

ורסלה לגה

Tag Filter

Tag Filter

מציג 1–16 מתוך 30 תוצאות

ורסלה לגה היא חברה בלגית מעולה לאוכל לחיות מחמד בכלל וארנבים בפרט. היא גם אחת החברות הוותיקות שעדיין קיימות כיום. ורסלה לגה החלה את דרכה כחברה משפחתית כבר ב-1932, אך המקימים ראו מהר מאוד את הפוטנציאל בייצור ושיווק של מזון איכותי לחיות מחמד, וממש כך צמחו למימדי ענק תוך שמירה על איכות מוצרים מעולה.

הליין של ורסלה לגה לארנבים, מכרסמים וחמוסים נקרא קומפליט, והוא נחשב לאחד מהטובים ביותר בקטגוריה מזון לארנבים ומכרסמים. מכיוון שערכי החברה דוגלים בחיבור ואהבה של חיות מחמד, ולכן יש צורך להאכילן בטוב ביותר. כיום לחברה יש מפעלים באירופה, בארצות הברית ובסין, והיא מוכרת את המוצרים שלה ב-86 מדינות. אתם לא תטעו כשתבחרו בורסלה לגה בשביל להאכיל את הארנב שלכם.

Versele Laga logo

כופתיות לארנבים ורסלה לגה קומפליט – Versele Laga Complete

כופתיות קומפליט של ורסלה לגה תוכננו והונדסו תוך מחשה על איזון מושלם לתזונה של ארנבים. הכופתיות מליין קומפליט מגיעות בשלוש קטגוריות. קוני אדולט – מזון לארנבים בוגרים, קוני ג’וניור – מזון לארנבים צעירים עד גיל 8 חודשים, וקוני סנסיטיב – שמתאים לארנבים. אלה כופתיות אחידות, כלומר כל כופתית עשויה זהה וכך תמנעו אכילה סלקטיבית מצד הארנב. הכופתיות עשויות מחציר טימותי טרי (או אספסת לגורים) עם סיבים ארוכים שיעודדו שחיקת שיניים אצל הארנב. כמו כן הכופתיות מועשרות בעשבים, גזר וירקות לעיכול בריא יותר ומגוון ויטמינים.

כופתית ורסלה לגה נייצ’ר – Versele Laga Nature

כופתיות נייצ’ר של ורסלה לגה הן כופתיות מאוזנות נטולות דגנים (שלא נחוצים כלל לתזונת הארנב ואף מזיקים לו), ומצויות בתערובת נייצ’ר זרעים, ירקות מיובשים, וחציר. הכופתיות הללו גם מגוונות מאוד וגם זולות יחסית לכופתיות קומפליט. הן טעימות מאוד ויעודדו אכילה, אך יש לקחת בחשבון שמכיוון שהכופתיות לא אחידות תיתכן אכילה סלקטיבית של רק הדברים הטעימים שבכופתיות.

האם ורסלה לגה היא חברה טובה למזון לארנבים?

ורסלה לגה היא אחת מהחברות הטובות ביותר שמייצרות מזון לארנבים, למכרסמים, חמוסים, וחיות בית אחרות. לחברה ניסיון אדיר של שנים (כמעט 100 שנים!) ביצור אוכל לחיות מחמד, וערכי הליבה של החברה מתייחסים לחיות מחמד כחלק מהמשפחה. לכן הפוקוס בייצור המזון הוא לא על חיסכון וכמות על חשבון איכות, אלא להיפך, תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים את הטוב ביותר עבור הארנב שלכם.

אם אתם מעוניינים לנסות מותגים אחרים אנו ממליצים על שני מותגים מעולים למזון וציוד לחיות מחמד, שכמו ורסלה לגה גם הן עומדות בתקן אירופאי מחמיר, והן ביהפר וקוניפיק. שלושת החברות הללו נחשבות לחברות הטובות ביותר באירופה ובעולם בייצור מזון לארנבים ומכרסמי מחמד.

כופתיות ורסלה לגה לתוכים וציפורים

ורסלה לגה היא אחת היצרניות הגדולות והטובות ביותר למזון לתוכים וצפורים. המגוון של מזון הציפורים של החברה הזו הוא אדיר, ותוכלו למצוא מזון ספציפי כמעט לכל תוכי או ציפור: ג’אקו, קקדו, תוכים אפריקאים, ציפורי אהבה, תוכים אמזונים, כנריות, דררה, ועוד. ורסלה לגה מעסיקה ומתייעצת עם המומחים הגדולים בתחום התוכים ובעלי הכנף בשביל להתאים לכל תוכי את המזון המושלם עבורו. לא תטעו בבחירת מזון של ורסלה לגה לתוכי שלכם.

סל הקניות