כל מה שצריך לדעת על ארנבים
תרומה לארנבים
תרומה להצלת כלבים וחתולים
קוניפיק לארנבים
כופתיות ביהפר
משחקים לארנבים
תרומה לארנבים
תרומה להצלת כלבים וחתולים
קוניפיק לארנבים
כופתיות ביהפר
משחקים לארנבים
previous arrow
next arrow

טריקסי

Tag Filter

Tag Filter

מציג את כל 9 התוצאות

טריקסי היא אחת החברות הותיקות והמעולות שמייצרות מוצרים וצעצועים לארנבים וחיות מחמד אחרות. החברה החלה את דרכה בגרמניה ב-1974 כעסק משפחתי קטן. מאז היא צמחה לעסק שמעסיק מעל ל-600 עובדים עם חנויות ונוכחות ביותר מ-88 מדינות, באירופה, אסיה ואמריקה. 

למרות שלחברה מבחר של מעל ל-6,500 מוצרים, אנחנו מוכרים באתר שלנו רק את המוצרים והצעצועים שמתאימים לארנבים. כל המוצרים של החברה נבדקים באופן מחמיר על מנת להבטיח את הבטיחות של המוצרים וגם שהם אכן משרתים את הארנב שלכם כפי שהם תוכננו לעשות. הצעצועים לארנבים של טריקסי בטוחים מאוד ומהנים מאוד, ולכן שווה להשקיע מעט יותר ולרכוש מוצר איכותי לחיית המחמד שלכם.

Slide
לוגו של טריקסי

צעצועים לארנבים תוצרת טריקסי

הצעצועים הטובים ביותר לארנבים שאנחנו מוכרים באתר שלנו הם של טריקסי. הם עמידים מאוד ולא מתקלקלים או נשברים והם תוכננו כך שהם יהיו מגרים במיוחד לארנבים. כמובן שהפרס הוא תמיד כופתיות או חטיפים לארנבים (חתיכות פרי או חטיפים מפירות יבשים), אבל כל משחק עובד קצת אחרת. למשל, כדור המשחק של טריקסי מעודד משחק אינטראקטיבי קל להבנה. הארנב יגלגל ויזיז את הכדור וכך הוא יגרום לחטיפים ליפול החוצה ממנו.

לוחות החשיבה של טריקסי לעומת זאת יעודדו את הארנב לחשוב ולהפעיל את יכולת החקירה שלו, אבל מצריכים הרבה יותר מאמץ מחשבתי. הלוחות מגיעים במספר רמות, ומאוד מומלץ להתחיל ברמה הנמוכה (מכיוון שעדיף להתחיל ממשחק קל יותר, ולאחר שהארנב יבין איך הוא עובד, להעלות את רמת הקושי). המשחקים הללו יגרמו לארנב לעשות את מה שהוא היה עושה אילו היה חי בטבע – לחקור ולחפור ולנבור עד שיגיע לגמול (אוכל, שורש, או מזון אחר).

למי מתאימים הצעצועים לארנבים של טריקסי

משחקים לארנבים אפשר גם להכין בבית ובחינם. למרות זאת יש יתרון במשחקים איכותיים כמו אלה של טריקסי. הם לא דורשים התעסקות מכם (לא צריך להכין אותם), הם לא מתבלים (משחק שתכינו מגלילי נייר טואלט יתבלה מהר מאוד תצטרכו להכין אחד חדש), והם לא מלכלכים (הם מיוצרים היטב ומונעים לכלוך, החלקה, שחרור של יותר מדי חטיפים). 

בנוסף, הרבה משחקים שקל להכין בבית הם משחקי כרסום כמו איצטרובלים או משחקי כרסום מענפים ודברים אחרים. כרסום הוא רק יצר אחד של הארנב והם לא עונים על יצר החקירה. ארנבים הם סרקנים מטבעם מכיוון שהישרדותם היתה תלויה בכך. בטבע הם היו צריכים לחפור ולהזיז דברים ממקום למקום בשביל למצור מזון. הצעצועים של טריקסי עונים על הצרכים הללו של הארנב תוך שמירה על בטיחותו ובריאותו.

סל הקניות